Ava Chrtková zpěvačka & moderátorka

Moderátorka

Ava má praxi v televizním zpravodajství jako redaktorka reportáží z terénu. Účinkovala také v televizním pořadu Fitkompas, který pojednával o zdravém životním stylu a byl natáčen pro PRAHA TV. Tento pořad také produkovala a režírovala. V současnosti pravidelně natáčí a moderuje pořady pro své dvě internetové televize.
Moderuje ale také akce na pódiu a za svou kariéru uváděla akce všeho druhu od hudebních pořadů přes dětské dny (maškarní zábavy pro děti např. zpívající moderátorka Saxana), po “vážnější” akce - garden party, akce na parníku..) až po plesy a vánoční večírky. Na podiu si umí vše zorganizovat a nebojí se zapojit ani publikum. Ideální nasazení její moderace je, vzhledem k její živelnosti a spojením s hudbou, moderování reklamních akcí, outdoorových akcí, akcí s dětmi nebo hudební festivaly.
Ava umí ale i produkci a zvládá producentskou práci. Umí instruovat kameramana i střihace. Popřípadě se také chopí střihu a navrhne celý pořad, včetně hostů, tématu a lokace. Je schopná si zajistit na své projekty sponzory. Když je třeba umí se zhostit kamery. Umí také své projekty doplnit vlastními fotografiemi a grafikou.
Pro úplnost v případě potřeby složí a nahraje vlastní hudbu. V poslední době také dabuje a načítá audioknihy.