Ava Chrtková zpěvačka & moderátorka

Zpěvačka

Ava je živelný extrovert každým coulem. Je srostlá s mikrofonem a nebojí se publika. Je univerzální zpěvačkou s bohatými zkušenostmi, jak ve sféře eventového hraní, tak v kapelách s vlastní tvorbou.
Vystupuje sama s variabilním hudebním pásmem písní s cílem duchovní probuzení národa. V rámci tohoto pořadu zpívá například Modlitbu pro Martu (píseň z roku 1968 od Marty Kubišové), píšeň Aquarius z filmu Vlasy (s vlastním českým textem s názvem Věk Vodnáře) nebo skladby Jaroslava Ježka Svítá a Tmavomodrý svět + Život je jen náhoda. 
Dalším hudebním pásmem, se kterým Ava vystupuje v rámci pořadu bez kapely, jsou hity českých 60. let. Oba tyto pořady lze v případě potřeby prolnout nebo vhodně dramaturgicky cílit.
V současné době je možné jí také slyšet se skupinou BlueMoonBand (eventová kapela s bohatým revival repertoárem), se kterou pravidelně vystupuje ve VIP pražských sálech v rámci plesové sezóny ale i po celé republice na akcích všecho druhu k tanci i poslechu a také na svatbách, kde uplatňuje svůj bohatý repertoár od 30. let až po současnost včetně jazzových a latino standard.
V minulosti spolupracovala s kapelami Night Fiction, The Party Band, StereoSisters (Luboš Lulu Vích), BTNJ (hip hop s Klatov), Dual Music, Odpadlíci, Juicy Freak, Blue Brothers a Second Chance.