Ava Chrtková zpěvačka & moderátorka

Ava je žena mnoha schopností a dovedností. Od Boha dostala schopnost se naučit téměř vše, s čím souzní její srdce, ale také několik výrazných talentů. Zejména hudební sluch a silný zvonivý hlas, který jako zpěvačka využívá v několika kapelách. Zároveň tíhne k natáčení, především pořadů s tématem zdravého životního stylu, kde vystupuje jako moderátorka.

Moderátorka

Ava má praxi v televizním zpravodajství jako redaktorka reportáží z terénu. Účinkovala také v televizním pořadu Fitkompas, který pojednával o zdravém životním stylu a byl natáčen pro PRAHA TV. Tento pořad také produkovala a režírovala. V současnosti pravidelně natáčí a moderuje pořady pro své dvě internetové televize.
Moderuje ale také akce na pódiu a za svou kariéru uváděla akce všeho druhu od hudebních pořadů přes dětské dny (maškarní zábavy pro děti např. zpívající moderátorka Saxana), po “vážnější” akce - garden party, akce na parníku..) až po plesy a vánoční večírky. Na podiu si umí vše zorganizovat a nebojí se zapojit ani publikum. Ideální nasazení její moderace je, vzhledem k její živelnosti a spojením s hudbou, moderování reklamních akcí, outdoorových akcí, akcí s dětmi nebo hudební festivaly.
Ava umí ale i produkci a zvládá producentskou práci. Umí instruovat kameramana i střihace. Popřípadě se také chopí střihu a navrhne celý pořad, včetně hostů, tématu a lokace. Je schopná si zajistit na své projekty sponzory. Když je třeba umí se zhostit kamery. Umí také své projekty doplnit vlastními fotografiemi a grafikou.
Pro úplnost v případě potřeby složí a nahraje vlastní hudbu. V poslední době také dabuje a načítá audioknihy. 

Zpěvačka

Ava je živelný extrovert každým coulem. Je srostlá s mikrofonem a nebojí se publika. Je univerzální zpěvačkou s bohatými zkušenostmi, jak ve sféře eventového hraní, tak v kapelách s vlastní tvorbou.
Vystupuje sama s variabilním hudebním pásmem písní s cílem duchovní probuzení národa. V rámci tohoto pořadu zpívá například Modlitbu pro Martu (píseň z roku 1968 od Marty Kubišové), píšeň Aquarius z filmu Vlasy (s vlastním českým textem s názvem Věk Vodnáře) nebo skladby Jaroslava Ježka Svítá a Tmavomodrý svět + Život je jen náhoda. 
Dalším hudebním pásmem, se kterým Ava vystupuje v rámci pořadu bez kapely, jsou hity českých 60. let. Oba tyto pořady lze v případě potřeby prolnout nebo vhodně dramaturgicky cílit.
V současné době je možné jí také slyšet se skupinou BlueMoonBand (eventová kapela s bohatým revival repertoárem), se kterou pravidelně vystupuje ve VIP pražských sálech v rámci plesové sezóny ale i po celé republice na akcích všecho druhu k tanci i poslechu a také na svatbách, kde uplatňuje svůj bohatý repertoár od 30. let až po současnost včetně jazzových a latino standard.
V minulosti spolupracovala s kapelami Night Fiction, The Party Band, StereoSisters (Luboš Lulu Vích), BTNJ (hip hop s Klatov), Dual Music, Odpadlíci, Juicy Freak, Blue Brothers a Second Chance.